Resort cyfryzacji oficjalnie potwierdza. CEPiK nie wystartuje zgodnie z planem 22/09/2016
Dzisiaj w Sejmie wiceminister cyfryzacji Piotr Woźny powiedział, że uruchomie...
więcej...
KURS ALL INCLUSIVE !! 25/08/2014
Jedyny taki kurs w Zabrzu, KURS ALL INCLUSIVE ! Mimo podwyżki cen badań lekar...
więcej...
O nas

25 lat już na rynku

 

O  N A S 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Rzewucki Zdzisław
został założony w 1991 roku. Przez te 25 lat nasza auto szkoła wykształciła ponad 5000 kierowców, a wszystko to dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze, która stara się w sposób przejrzysty i jak najmniej stresujący doprowadzić Cię do egzaminu państwowego gdyż wiemy, że pierwsze kroki za kierownicą są bardzo stresujące.

Wiemy też, że każdy człowiek jest inny, dlatego w naszej szkole nauki jazdy instruktorzy starają się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów. Robimy wszystko by spełniać oczekiwania naszych klientów. Potwierdzeniem naszej dobrze wykonanej pracy jest bardzo wysoka zdawalność za pierwszym razem na egzaminie państwowym.

D L A C Z E G O  MY?

Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która troszczy się o swoich podopiecznych podczas kursu aż do egzaminu państwowego.

Dlatego jeździmy tylko na nowych samochodach o najwyższych standardach bezpieczeństwa, umawiamy się na w dogodnym dla Ciebie miejscu, a co najważniejsze w naszej auto szkole nie szukamy oszczędności tak jak w innych ośrodkach i nie jeździmy wyłącznie po trasach egzaminacyjnych, dlatego przekonasz się, że jazda po Śląskich drogach nie będzie dla Ciebie stanowić problemu!

I N S T R U K T O R Z Y

Wiadomo, że połowa sukcesu to dobry instruktor.

Nasi instruktorzy Wiedząc jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, starają się w sposób jak najbardziej przyjazny, a zarazem skuteczny przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy.

1
2